V petek, 20. 5. 2016, je v prostorih naše šole svoj prvi letni koncert predstavil dekliški zbor Zarja. Pod  dirigentsko taktirko Anje Šinigoj so mlada dekleta s svojimi čudovitimi in ubranimi glasovi pričarala čudovit pevski in glasbeni večer. Dekleta so namreč tudi odlične glasbenice, ki se dobro znajdejo v različnih vlogah. V goste so povabile Otroški pevski zbor OŠ Dornberk z zborovodkinjo Marino Pintar.

Nekatera dekleta iz zbora so naše šolske klopi sicer že zapustila, druga pa so še vedno naše učenke. Na vsako posebej in vse skupaj je naša šola izjemno ponosna. Bravo dekleta!

Nekaj utrinkov s koncerta si lahko ogledate v spodnji galeriji. Nekaj posnetkov pa je naloženih  youtubu, enega smo si sposodili tudi mi.

Zapisala: Irena Humar Kobal