Skoči na glavno vsebino

Premiera gledališke predstave

V petek, 12. 5. 2017, se je ob 19. uri odvijala premiera igre Skrivnostni gozd, ki so jo oblikovali učenci 9. in 8. razreda s pomočjo mentoric Petre Gabriel, Irene Humar Kobal in Anuše Blažko. Igralci so se v svoje vloge zelo dobro vživeli, kar se je odražalo v publiki, ki se je nasmejala, trepetala in na koncu dramsko skupino nagradila z bučnim aplavzom. Glasbeno-pevski ter plesni vložki so predstavo še dodatno popestrili in jo naredili še zanimivejšo, čeprav je trajala več kot uro in so bili naši igralci kar pošteno utrujeni.

Z izredno predanostjo in enkratno igro so člani dramske skupine pokazali, da sta gledališče in dramska igra nekaj pomembnega za razvijanje kulture našega kraja, kar pa bi bilo brez občinstva, ki nas spodbuja in motivira, nemogoče. Zato si v bodoče želimo še več kulture željnih obiskovalcev.

Petra Gabriel

Dostopnost