Skoči na glavno vsebino

POMEMBNO OBVESTILO ZA UČBENIŠKI SKLAD

 Učbeniški sklad je v skladu z ZOFVI in Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov ustanovljen zato, da se učencem zagotovi učbenike, ki jih potrebujejo pri pouku. Izposojevalnino krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, starši ste oproščeni plačila.

Na učbeniške komplete se naročajo vsi učenci naše šole, zato naročilnic ne dobijo več, temveč so na učbeniški sklad naročeni avtomatično s prehodom v višji razred.

Učenci pa so dolžni vestno skrbeti za izposojene učbenike ter jih ob koncu pouka v juniju nepoškodovane vrniti nazaj. V primeru, da bo vrnjen učbenik poškodovan, uničen ali izgubljen, boste morali starši ob koncu šolskega leta zanj v skladu z 10. členom Pravilnika o opravljanju učbeniških skladov plačati odškodnino!

V primeru, da učbeniškega kompleta ne želite naročiti, prosim, da to sporočite v šolsko knjižnico do srede, 13. 6. 2018

Za dodatna pojasnila se obrnite na šolsko knjižnico.

Skrbnica učbeniškega sklada: Edica Klanjšček Schlegel

Dornberk, junij 2018

SEZNAM DELOVNIH ZVEZKOV IN DRUGIH POTREBŠČIN 2018-19

Dostopnost