Skoči na glavno vsebino

Na povabilo Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez in Atletske zveze Slovenije bo 10. aprila po Sloveniji potekal poseben, enkraten dogodek, ki je namenjen promociji športa, teka in gibanja. Ideja je nastala z željo, da bi dogodek »Otroci tečejo« postal najmnožičnejši otroški tek v Sloveniji, ki bi se razvijal v tradicionalno druženje vseh prijateljev športa in atletike, ki bi številnim otrokom po vsej Sloveniji omogočili zabavne korake v svet športa in zdravega načina življenja.

Dogodku se pridružujemo tudi na naši šoli. Tekli bomo 4. šolsko uro.

Posebno sporočilo za udeležene otroke pa je pripravil naš najuspešnejši atlet, olimpijski zmagovalec, Primož Kozmus.  Njegovo sporočilo najdete v priponki.

Sporocilo Primoza Kozmusa mladim sportnikom

Dostopnost