Skoči na glavno vsebino

PODROČNO TEKMOVANJE V ATLETIKI

V sredo, 6.5.2015, smo se udeležili področnega tekmovanja v atletiki. Udeležilo se ga je  8 učencev in učenk OŠ Dornberk. Nastopajoči Faton Lezi, Matija Berce, Tjaša Lisjak, Lucija Zorn, Gašper Harej, Esmir Hajdič, Jona Žgur in Nace Pavlica so nastopili v okviru svojih pričakovanj in zabeležili dobre osebne rezultate. Pohvaliti velja vse za resen pristop in samostojnost v okviru tekmovanja, poudariti pa gre Tjašo Lisjak, ki se je okitila s srebrno medaljo, ki si jo je pridobila z drugim mestom v skoku v daljino v kategoriji mlajše deklice. Z rezultatom 433 cm je izboljšala svoj osebni rezultat.

 

PODROČNO TEKMOVANJE V MALEM NOGOMETU ZA MLAJŠI DEČKI

V torek, 12.5.2015 so se učenci OŠ Dornberk udeležili tekmovanja v malem nogometu. V konkurenci ekip OŠ Šempeter, OŠ Miren, OŠ Frana Erjavca in OŠ Solkan so se borili po svojih najboljših močeh, a vseeno ostali brez osvojene zelo željene zmage. Kljub enakovredni igri z nasprotniki, je pomanjkanje izkušenj botrovalo k napakam, ki so nas stale dragocenih točk v predtekmovanju.

Zapisal: Marko Vovk

Dostopnost