Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 15. 6. 2015, še preden so devetošolci dokončno zapustili osnovnošolske klopi, smo si vsi skupaj lahko ogledali humoristično igrico Butalci, ki so jo uprizorili učenci osmega in devetega razreda, ki so v letošnjem letu obiskovali dramski krožek pod vodstvom Petre Gabriel in Irene Humar Kobal. Igra je dobro osmešila napake  ljudi, vsak se je lahko vsaj malo tudi zamislil nad človeško neumnostjo. Člani dramskega krožka so nastopali glasno in jasno in svoje vloge so seveda začinili z različnimi vrstami komike.

Naši Butalci so poželi velik aplavz, zato upamo, da bomo tradicijo dramskih uprizoritev na naši šoli še nadaljevali.

Zapisala: Petra Gabriel

PS 1.: Čez poletje vadite igro, in sicer tako, da si zamislite eno vlogo, se postavite pred ogledalo in čim prepričljivejše odigrate to svojo vlogo.

PS 2.: Lepe počitnice!!!

Dostopnost