Skoči na glavno vsebino

LIKOVNA DELAVNICA OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA 2014/2015

 V letošnjem šolskem letu smo sodelovali v likovni delavnici osnovnih šol Mestne občine Nova Gorica Borov gozdiček 2014, ki jo je organiziralo Kulturno umetniško društvo Slik ART v sodelovanju z MONG in Galerijo Černe.

Likovne delavnice so se udeležili učenci od 6. do 8. razreda, ki so vestno sodelovali v likovnem krožku ali se izkazali na likovnih natečajih.

Letos so bili izbrani naslednji učenci in učenke:

  1. Timotej Pelicon, 6.b
  2. Muhamed Fazlji, 6.a
  3. Lucija Klinec, 7.a
  4. Ema Furlan, 8.a in
  5. Edita Čebron Vukotić, 8.a.

Našim mladim ustvarjalcem je narava in prijetno vzdušje ob druženju z drugimi učenci povabljenih šol odprla možnosti tako slikanja po neposrednem opazovanju kot ustvarjanja iz domišljije v različnih tehnikah.

Dogodek smo zaključili s skupinskim fotografiranjem, ustvarjena dela pa bodo na ogled v Galeriji Černe, Partizanska ulica 56, Nova Gorica, od torka, 30.6.2015, od 19:30, ko bo tudi otvoritev razstave in podelitev priznanj.

Vljudno vabljeni!

Zapisala: Gordana Štucin

Dostopnost