Skoči na glavno vsebino

V decembru je bilo pri nas (v 1. a razredu) prav veselo, ustvarjalno in sladko. Na tehniškem dnevu smo izdelovali okraske za okna in voščilnice s strojem Sizzix, ki smo jih prodajali na dobrodelni prireditvi. Izdelali smo EKO smreko, ki je bila nagrajena in nagrada je bila zelo sladka. Slikali smo zimo, urili smo se v svetlenju in temnenju barv, izdelali razredno jelko in okraske s servietno tehniko. Naredili smo tudi voščilnice, ki so jih otroci nesli domov. V decembru smo prvošolčki že zaključili bralno značko. Ker smo zelo pridni, bomo v novem letu sodelovali v EKO bralni znački, da se bomo še bolj ozavestili, kaj lahko vsak od nas pripomore k skrbi za okolje, naravo in živali. Sedaj pa nas čakajo počitnice. Vsi upamo, da bo naše kraje pobelil sneg. Vsem želimo lepe praznike in srečo v novem letu.

Prvošolci ter učiteljici Maja in Mateja

Dostopnost