Skoči na glavno vsebino

Učenci prostovoljci pomagali pri zbiranju sredstev za šolski sklad

Učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost prostovoljno delo, so bili tudi ob zaključku letošnjega koledarskega leta zelo dejavni. V novembru in decembru so na popoldanskih delavnicah izdelali kar 1100 voščilnic, ki so jih za dobrodelni prispevek podarili obiskovalcem dobrodelnega koncerta. Pri izdelavi voščilnic so jim pomagali tudi ostali učenci matične in podružnične šole ter otroci Vrtca Dornberk.

Posebna pohvala za zelo požrtvovalno delo velja učenkam prostovoljkam iz 5., 6. in 7. razreda in njihovim Škratkom.

Prostovoljci pomagali oskrbovancem Doma upokojencev Gradišče postaviti jaslice

Učenci prostovoljci so tudi letos pomagali oskrbovancem Doma upokojencev Gradišče postaviti jaslice v avli doma. Pri tem so za pravo vzdušje poskrbeli učenci mladinskega pevskega zbora. Z venčkom božično novoletnih pesmi, pod taktirko zborovodkinje Marine Pintar, so pričarali čarobno vzdušje prihajajočih praznikov in orosili oko marsikaterega izmed prisotnih oskrbovancev.

Zapisala: Ksenija Leban Zega

 

 

Dostopnost