Skoči na glavno vsebino

Za nami je drugi dan tridnevnega praznovanja ob odprtju dvorane Čuklja. Akustiko nove dvorane so preizkusili pevski zbori, vokalne skupine in harmonikarji iz Dornberka ter okolice.

Glasbeni večer z naslovom Z nami bo zapel ves planet so oblikovali:

Mlajši in starejši otroški pevski zbor OŠ Dornberk, Župnijski otroški pevski zbor, Mladinski pevski zbor OŠ Dornberk, Župnijski mlajši pevski zbor, Dekliški pevski zbor Zarja, Vokalna skupina Dornberški fantje, Mešani pevski zbor Župnije Dornberk, Vokalna skupina Žene iz Dornberka, Moški pevski zbor PGD Dornberk ter harmonikarji glasbenega društva Hram.

Program je povezovala Karmen Saksida.

Program so zaokrožili združeni pevski zbori s pesmijo Mi smo ta svet, ki je tudi rdeča nit tridnevnega praznovanja.

 

 

 

Dostopnost