Skoči na glavno vsebino

V mesecu požarne varnosti (oktober) je Gasilska zveza Slovenije razpisala likovni natečaj. Tematika letošnjega meseca varnosti je bila namenjena splošni požarni varnosti v gospodinjstvih in problematiki ogljikovega monoksida.

Naši učenci so se pod vodstvom svojih učiteljic, tako kot vsako leto, z veseljem odzvali vabilu natečaja. V avli šole je že nekaj časa na ogled razstava likovnih del, danes (petek, 11, 11.) pa smo skupaj s člani PGD Dornberk slovesno podelili pohvale za izbrane likovne stvaritve.

Pohvale so prejeli:

JULIJA SKOMINA (1.a)
ANEJ MALIČ (1.b)
SAMUEL PODGORNIK (1.c)
LEA MREVLJE (2.a)
MARJANA LISJAK (2.b)
NATAN EMANUEL SKOMINA (3.a)
JONA ŠTURBEJ (3.b)
SARAH PREMRL (4.a)
ROBERT TIMOTHY REJA (4.b)
DAVID PETROVIĆ (5.a)
SARA BERCE (5.b)
MARIJA TRATNIK (7.a)
POLONA COTIČ (8.a)
JANA SKOČIR (8.b)

Skupinsko pohvalo so prejeli tudi otroci iz skupine ORANŽNI BALONI iz Vrtca Dornberk.

Iskrene čestitke prav vsem učencem, ki so na natečaju sodelovali, čestitke tudi mentoricam.

Z gasilskim pozdravom NA POMOČ se zahvaljujemo tudi članom PGD Dornberk za sodelovanje.

 

Dostopnost