Skoči na glavno vsebino

Podjetniški eksperiment – POPRI

Včeraj, med 16.30 in 18.00, se je v računalniški učilnici naše šole odvijal treji del podjetniškega eksperimenta, ki poteka v okviru podjetniškega krožka. Tudi tokrat sta ga vodila gospod Rok Gulič in Sanja Gorjan iz Primorskega tehnološkega parka d. o. o.

Ker mentorja sodelujeta tudi na drugih šolah na Goriškem bi želeli poiskati ugodnejši čas za krožek. Predlagan je bil termin ob sredah, med 15.00 in 16.30.

Komur bolj ustreza nov predlog, naj svoje želje sporoči somentorici krožka Tatjani Pahor ustno ali na mail: tatjana.pahor@gmail.com do ponedeljka, 21. 11. 2016, sicer bomo ohranili obstoječi urnik.

Vsi tisti, ki se krožka ob sredah ne bi mogli udeležiti, bi pa vseeno radi s svojo podjetniško idejo sodelovali na natečaju POPRI, se oglasite pri somentorici krožka, da poiščemo termin, kjer bi se vsaj enkrat srečali in predstavili izdelavo poslovnega modela, nato pa boste svoje delo nadaljevali sami ob pomoči somentorice ter g. Guliča preko elektronske pošte.

Zapisala in fotografirala: Tatjana Pahor

Dostopnost