Skoči na glavno vsebino

Ponovno vabim vse učence, ki bi želeli sodelovati na tekmovanju POPRI 2017, da svoje podjetniške ideje prijavite s prijavnico , ki jo dobite na spletni strani http://popri.si/popri-tekmovanje/#prijaviSe  ali se pridružite predstavitvi in razlagi navodil, kako pripraviti ustrezno dokumentacijo za to. Predstavitev bo v torek, 20. 12. 2016, med 13. in 16. uro, v računalniški učilnici,  vodila jo bo gospa Sanja Gorjan s PTP d. o. o.

Podjetniški krožek pa bo v sredo, 21. 12. 2016, med 16.35 in 18.05, v računalniški učilnici  OŠ Dornberk. Krožek bo vodil gospod Rok Gulič, mentor s Primorskega tehnološkega parka d. o. o.

Krožkarji ne pozabite na domačo nalogo, ki vas čaka na spletni strani ONE NOTE ONLINE. Za morebitna pojasnila ali dodatne informacije se lahko zglasite pri meni ali pošljete e-mail g. Guliču (rok.gulic@live.com ).   

Več o tekmovanju si lahko preberete TUKAJ: POPRI                                                                  

Somentorica podjetniškega krožka: Tatjana Pahor

 

Dostopnost