Skoči na glavno vsebino
Včeraj so se predstavniki treh skupin s podjetniškimi prototipi DogLoc (Rene Horvat, Jurij Mušič, Črt Saksida in Lovro Saksida – 8. a), Urbanside (Andrej Fabčič in Tobias Susič Hosner – 8. b) ter Vremenja (Tjaša Medvešček in Maja Prijević – 9. a), ki so od novembra lani sodelovale v podjetniškem krožku, udeležile zaključne prireditve Podjetniškega eksperimenta, ki se je odvijala v dvorani mestnega sveta v Mestni občini Nova Gorica. Na zaključku so vse ekipe predstavile podjetniške ideje in osnovne prototipe nastale tekom delavnic Podjetniškega eksperimenta. Vsaka ekipa je imela na voljo 3-5 minut za svojo predstavitev. Na zaključku so bili prisotni tudi mladi podjetniki, ki so pravkar stopili na podjetniško pot in mlajše generacije motivirali ter podali predloge, kako še dodatno izboljšati podjetniške projekte, pred prijavo na tekmovanje POPRI.
Namen grajenja podjetniške skupnosti namreč je, da si znanje delimo med seboj. Zaključka se je udeležil tudi župan Matej Arčon, ki je z našim Tobiasom odigral igro Urbanside.
Vsak udeleženec je prejel tudi priznanje za sodelovanje in priročno plastenko za vodo.
Spremljevalca: Aljoša Bratina in Tatjana Pahor
Pa še nekaj slikovnih utrinkov s prireditve …
Dostopnost