Skoči na glavno vsebino

Življenje je slika in v sliki je rast.
Odtenke sam mešaš, jih daješ v čas.

                     (Marko Rijavec)

V  pomladnem četrtkovem večeru so  barve na paleti mešali: Mlajši, Starejši in  Mladinski pevski zbor Osnovne šole Dornberk. Ob glasbeni spremljavi Blaža Pahorja je zbore vodila  zborovodkinja Marina Pintar. Vsak svoj odtenek na sliko so nanesli še mladi solisti, bralci poezije in instrumentalisti.  Kot gostja je svoj odtenek dodala še  Prvačka pleh muzika, ki jo je vodil Gregor Bralić. Za zadnjo potezo na sliki pa je poskrbela Stara kitara. Šolski bend, ki se je pred kratkim udeležil prvega vseslovenskega srečanja šolskih ansamblov in ob odlični oceni strokovne komisije prejel tudi nagrado občinstva. Ob odsotnosti glavnega vokalista se je kot pevka tokrat predstavila Jana.

 

Dostopnost