Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

V ponedeljek, 4. 9. 2017 je avtobus, ki  bi moral iz Dornberka odpeljati ob 14.08 zamujal, tako da so ga učenci, ki bivajo v Prvačini, zaman čakali. Iz Avriga sporočajo, da je do neljube zamude prišlo zaradi zapore na cesti v Selu.

Mestna občina Nova Gorica zagotavlja za učence iz Prvačine  dodatni  avtobusni prevoz v šolo,  in sicer ob 7.19.  Avtobus odpelje izpred Kulturnega doma v Prvačini. Prevoz je zagotovljen vse delovne dni v tednu.

Učenci imajo zagotovljen prevoz po koncu pouka v Prvačino z avtobusi rednega linijskega voznega reda

  • iz smeri Ajdovščina ob 11.38, 13.18, 13.38, 14.08, 15.03 in
  • iz smeri Sežana ob 12.02, 13.06.

Večina učencev 3. triade ima že v jutranji uri pouk  (RU, dodatni in dopolnilni pouk, izbirni predmeti …). Učenci od 5. do 7. razreda imajo teh obveznosti res nekoliko manj, a še vedno vsaj dva do trikrat na teden.

Za vse učence, ki prihajajo v šolo z avtobusom, šola organizira  varstvo vozačev,  ki je za vse vozače obvezno.  Varstvo poteka v avli šole pod nadzorom dežurnega učitelja

Dostopnost