Skoči na glavno vsebino

V petek, 22. 9. 2017, smo se petošolci udeležili Evropskega tedna mobilnosti. V Novo Gorico smo odšli z brezplačnimi avtobusnimi vozovnicami, ki nam jih je podarila Družba Avrigo. Na Kidričevi cesti smo si ogledali tematske stojnice in številne predstavitve. Ogledali smo si predstavitev uporabe ortopedskih pripomočkov in vožnje z ortopedskim vozičkom, predstavitev mobilne aplikacije go2GO, predstavitev aktivnosti AMD Nova Gorica, udeležili športnih dejavnosti za otroke, udeležili predstavitve društev UNITRI,  ogledali električni avtomobil, udeležili predstavitve  interesne dejavnosti podjetniškega eksperimenta in tekmovanja POPRI,  se igrali z zanimivimi igračami pri stojnici e-Hiše …   Dan smo uspešno zaključili na kolesarskem poligonu.

Zapisala Elena Bolje

Dostopnost