Skoči na glavno vsebino

Tudi v podaljšanem bivanju že diši po prazničnem decembru.

Učenci so se pod mentorstvo učiteljice Leonide Gregorič pridružili natečaju Eko smreka, s katerim želita  organizatorja Medex in Hofer spodbujati razmišljanje otrok o tem, kakšen je zdrav, lep in čist gozd, ki ponuja ustrezen prostor vsem prebivalcem, pri tem pa ne pozabljata na pomen čebel, brez katerih svet ne bi bil to, kar je.
Namen natečaja je otroke na njim zanimiv način osveščati o pomenu ohranjanja narave. S sodelovanjem na natečaju to storijo z okraševanjem vnaprej izdelane šablone božične smreke iz lepenke. Letošnja osrednja tema okraševanja so slovenske pravljice, pripovedke, pesmi, bajke in basni na temo čebel in gozdnih živali. 

Kakšna je naša eko smreka, si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Dostopnost