Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Zaposleni v slovenskih osnovnih šolah bomo 14. februarja 2018 sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, da bi izrazili nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivo nizkim vrednotenjem dela izobraževalk in izobraževalcev. V dopisu, ki ga je Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije namenil staršem in ste ga že prejeli v pisni obliki, si lahko preberete več o tem.

V sredo, 14. februarja 2018, bodo stavkali tudi strokovni delavci naše šole, zato ta dan ne bo pouka.

Zagotovili bomo varstvo za tiste učence, ki nimajo druge možnosti varstva. Varstvo bo potekalo od  6.30  do 16.30. Učencem bomo v tem času zagotovili suhi obrok. Zagotovljen bo tudi prevoz v šolo in iz šole domov za učence vozače.

Prosimo vas, da v kolikor potrebujete varstvo za vašega otroka, obvestite o tem razredničarko oz. razrednika vašega otroka do ponedeljka, 12. 2. 2018.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Dragica Vidmar, ravnateljica

 

 

 

 

Dornberk, 9. 2. 2018

Dostopnost