Skoči na glavno vsebino

V torek, 17. 4. 2018, se je v prostorih EDA centra in SNG Nova Gorica odvijal polfinale in nato zaključna prireditev tekmovanja mladih podjetnikov iz cele Slovenije, na kateri je kot poseben gost prisostvoval tudi predsednik Republike Slovenije, gospod Borut Pahor. Med skoraj 40 podjetniškimi idejami, ki so bile letos prijavljene v kategoriji osnovnošolcev, so med 10 polfinalisti blesteli tudi učenci naše šole: Rene, Lovro in Črt, iz 9. a, z Brilliant Star Board, ki je hkrati didaktični pripomoček z natančno lego, svetlostjo in barvo zvezd v izbranem ozvezdju, ima pa tudi funkcijo svetila, ter Anej, Nejc in Jernej, iz 7. a, ki so se na tekmovanje prijavili s podjetniško idejo Smart Lock Scoot, to je varno parkirno mesto za skiroje.

Iskrene čestitke tekmovalcem za vztrajnost in ves vložen trud, posebne čestitke pa tudi našemu priznanemu plesalcu Luki, iz 9. a za izjemen nastop na slavnostni prireditvi!

Odlični ste!

Mentorji podjetniškega krožka: Aljoša Bratina, Borut Fiorelli, Simon Gerbec in Tatjana Pahor

Dornberk, 19. 4. 2018

Dostopnost