Skoči na glavno vsebino

Danes, 26. 10. 2018, smo obeležili dan spomina na mrtve. V Dornberku smo se zbrali  ob spomeniku, kjer smo z recitacijami in z igranjem na instrumente počastili spomin na vse, ki smo jih imeli radi, a jih ni več med nami.

Učenci in učiteljice PŠ Prvačina smo se v petek, 26. 10. 2018,  4. šolsko uro, kljub turobnemu vremenu, udeležili komemoracije, ki so jo pripravili in izvedli učenci 3. B in 4. B razreda pod vodstvom učiteljice Anite Velikonja v parku, ob obeležju osamosvojiteljem in padlim v 2. svetovni vojni v Prvačini. Po recitacijah učencev dramskega krožka so učenci prižgali svečke, ki so jih prinesli s seboj in se kmalu vrnili v šolo, kjer so nekateri že nestrpno čakali jesenskih počitnic, mlajši pa žalovali, ker se za več kot teden dni ne bodo mogli zabavati s sošolci.

Dostopnost