Skoči na glavno vsebino

V torek, 5. 3. 2019, smo učenci OŠ Dornberk 4. in 5. šolsko uro organizirali pustno rajanje. Od 1. do 5. razreda so se učenci našemili po svoji izbiri, predmetna stopnja pa se je našemila v razredne maske. Šestošolci so predstavljali deželo pravljic, 7. a razred se je predstavil kot domine, 7. b pa kot vlakec Tomažek. Učenci 8. razreda so se predstavili kot športno društvo Mucice, devetošolci pa smo zakorakali v telovadnico kot vojaki.
Nagrado za najbolj izvirno masko na razredni stopnji so prejeli: petošolka Tina kot nutela, tretješolka Hana kot marmelada, prvošolec Marko kot dinozaver, tretješolca Evelin in Tine kot sonce in oblak. Na predmetni stopnji pa je nagrado osvojil vlakec Tomažek.
Po razglasitvi najboljših mask smo učenci predmetne stopnje nadaljevali s plesom v maskah.

Bilo je zelo lepo, veliko smo se nasmejali in se posladkali s pustnimi dobrotami.

Nika in Neja

Dostopnost