Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, stari starši, bratje, sestre…

Vabimo vas, da se pridružite naši akciji MINUTE ZA DRUŽINSKO BRANJE, ki bo potekala v času od 19. septembra do 19. oktobra 2019. Akcija je del dejavnosti, ki jih šola organizira v okviru Nacionalnega meseca skupnega branja. Namenjena je vsem, ki bi želeli sodelovati pri spodbujanju bralne pismenosti in širjenju kulture branja med mladimi. Kar je potrebno storiti, je, da z vašim otrokom izberete knjigo in jo člani družine skupaj njim berete najmanj 10 minut vsak dan.

Naj bo to čas, ko utihne hrup zunanjega sveta in ste v objemu knjige pomembni le vi in vaši otroci.

Ksenija Leban Zega, koordinatorka aktivnosti ob Nacionalnem mesecu skupnega branja 2019             

Več o Nacionalnem mesecu branja si lahko preberete na SPLETNI STRANI PROJEKTA.          

                          

Dostopnost