Skoči na glavno vsebino

Zadnji skupni dan na izmenjavi Erasmus+ je minil v znamenju druženja. Dopoldan smo preživeli na šolskem igrišču in se igrali igre, ki smo jih drug drugemu predstavili. Naše Erasmovke so izbrale in  predstavile igro Kdo se boji črnega moža. Odlično smo se zabavali in ugotovili, da so šport, lepo vreme in skupaj preživeti čas lahko odlična alternativa IKT tehnologiji. Popoldan pa smo se ob skupnem kosilu še zadnjič poveselili skupaj, se “milionkrat pofotkali” ter prejeli certifikate za udeležbo.

Po tednu, preživetem v Makedoniji, odhajamo jutri domov. Bil je je pester in razigran teden. Poln neštetih doživetij, ki jih moramo še urediti in strniti. Vsekakor nam je prinesel dragoceno izkušnjo sobivanja in sprejemanja različnosti, za kar smo neizmerno hvaležni. Hvala vsem, ki ste nam jo omogočili.

Srečno pot na Poljsko, v Turčijo, Romunijo in seveda v Slovenijo. Makedonskim gostiteljem pa neizmerna hvala.  Se vidimo spomladi v Romuniji.

Dostopnost