Skoči na glavno vsebino

Dragi šolarji in starši, župan dr. Klemen Miklavič opozarja: POTREBUJEMO VAŠE SODELOVANJE.

Nimamo počitnic, šole zapiramo zaradi koronavirusa.

 Veliko se gibajte in poskrbite za higieno, da ostanete zdravi.

 Sedaj ni čas za druženje v skupinah. Komunicirajte preko socialnih omrežij.

Delite ta video, da SKUPAJ ustavimo širjenje virusa.

Zmorete veliko!

Poziv otrokom in mladostnikom #koronavirus

Dragi šolarji in starši, župan dr. Klemen Miklavič opozarja: POTREBUJEMO VAŠE SODELOVANJE.❗Nimamo počitnic, šole zapiramo zaradi koronavirusa.‼️ Veliko se gibajte in poskrbite za higieno, da ostanete zdravi.❗❗❗ Sedaj ni čas za druženje v skupinah. Komunicirajte preko socialnih omrežij.Delite ta video, da SKUPAJ ustavimo širjenje virusa.Zmorete veliko! 💪

Objavil/a Mestna občina Nova Gorica dne Sobota, 14. marec 2020

Dostopnost