Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, dragi učenci!

Z jutrišnjim dnem bo šola do nadaljnjega zaprta. Začel se bo pouk na daljavo preko različnih spletnih orodij.

Tudi na naši šoli se intenzivno pripravljamo na ta izziv, ki je za vse, tako nas učitelje,  kot tudi vas starše in učence,  nekaj povsem novega. Kako bo potekalo učenje na daljavo, vam bomo natančneje sporočili jutri. Vsekakor bo pouk potekal preko spletnih učilnic, ki jih v tem trenutku še urejamo. Ob tem bomo poskrbeli za vse, tako za tiste, ki so računalnika bolj vešči, kot tudi tiste, ki takega dela morda ne poznajo. Zato naj vas nič ne skrbi!

Ob vsem tem ne pozabimo, da je v tem trenutku pravzaprav najpomembnejše zdravje. Zato spoštujmo navodila, ostanimo doma in zagotovo nam bo uspelo.

Vsem želimo predvsem zdravja,

Dragica Vidmar, ravnateljica in Irena Humar Kobal, pomočnica ravnateljice

 

Dostopnost