Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

Zaradi izjemnih razmer je letos vpisovanje k izbirnim predmetom potekalo mnogo dlje, kot je bilo to običajno prejšnja leta. Marsikaj se je tudi spremenilo, ko so otroci prišli v šolo, saj so se razmere spremenile, z njimi pa tudi marsikatera želja otrok. Tako so se skupine pri izbirnih predmetih oblikovale šele zadnje dni.

Na matični šoli bodo potekali naslednji neobvezni izbirni predmeti (bodoči 4., 5. in 6. razred): tehnika (1 skupina), računalništvo (2 skupini), italijanščina (2 skupini).

Na podružnični šoli ne bo potekal noben neobvezni izbirni predmet, saj se za nobenega od predmetov ni prijavilo dovolj učencev.

Izvajali se bodo še naslednji obvezni izbirni predmeti (bodoči 7., 8. in 9. razred): Vzgoja za medije, Izbrani šport košarka in nogomet, Šport za zdravje, Likovno snovanje 1, 2, 3, Urejanje besedil, RačunalnIška omrežja, Multimedija, Italijanščina 1, 2, 3, Sonce, Luna in Zemlja ter Zvezde in vesolje.

Urnik in natančna razporeditev učencev v skupine bo znana v začetku šolskega leta.

Hkrati vas obveščamo še, da je seznam potrebščin za naslednje šolsko leto objavljen na spletni strani šole.

Lahko pa si ga ogledate tudi TUKAJ.

Ob koncu šolskega leta vsem želim lepe in sproščujoče počitnice, veliko sonca in predvsem zdravja.

 

Dostopnost