Skoči na glavno vsebino

Vabimo Vas k vpisu v vrtec za šolsko leto 2021/22. Vpis bo potekal od ČETRTKA, 1. 4., do ČETRTKA, 8. 4. 2021. 

VLOGA ZA VPIS v vrtec in Publikacija vrtca sta objavljeni na spletni strani šole/vrtca pod zavihkom OBRAZCI IN VLOGE.

Vlogo lahko dobite pred vhodom v Vrtec Dornberk.

Zaradi preventivnih ukrepov lahko izpolnjene vloge za vpis pošljete:

Za vse dodatne INFORMACIJE lahko pokličete na:    

 05 301 91 00 (tajništvo OŠ Dornberk)    ali 05/301 91 04 (Vrtec Dornberk)

Lahko pa tudi pišete na:  os.dornberk@os-dornberk.si

Ob vpisu otroka v vrtec s 1. septembrom 2021 morate v 5-ih dneh od oddaje Vloge za vpis v vrtec plačati akontacijo v višini 50€. Na osnovi plačane akontacije bo staršem posredovana pogodba. Akontacija bo poračunana v mesecu oktobru. Če starši ne pripeljete otroka v vrtec na dogovorjeni dan, ki je določen v pogodbi, dano akontacijo izgubite.

Primer izpolnjenega PLAČILNEGA NALOGA.

Starostni pogoj za sprejem otroka v vrtec je dopolnjenih enajst mesecev otrokove starosti, če starši ne uveljavljajo več pravice v obliki polne odsotnosti z dela (20. člen Zakona o vrtcih, Ur. l. RS, št. 25/08). 

Več o delovanju vrtca si lahko preberete v priloženi ZGIBANKI.

Veseli nas, da se odločate za vpis otrok v naš vrtec!

Dostopnost