Skoči na glavno vsebino

Na šoli smo se zelo razveselili pridobitve novega lasersko gravirnega in rezalnega stroja. Še posebej so se ga seveda razveselili naši učenci, ljubitelji tehnike. Nekaj denarja so si prislužili učenci sami z uvrstitvijo v finale na podjetniškem tekmovanju, levji delež pa nam je prispevalo podjetje GOAP, katerega direktor je g. Leon Kralj.

Učenci, skupaj z učiteljem tehnike g. Borutom Fiorellijem, pa so v enem tednu stroj in njegove zmogljivosti že dodobra spoznali ter že ustvarili kar nekaj lepih izdelkov. S pomočjo stroja bodo učenci nadgradili tehnično znanje in razvijali kreativnost.

Na fotografiji (od leve proti desni):

učitelj tehnike Borut Fiorelli, Vito Vodopivec in Matija Lokar (učenca 8. razreda, ki sta se v lanskem šolskem letu s svojo podjetniško idejo “vijačnikom” uvrstila v finale podjetniškega eksperimenta Poper), direktor GOAPa Leon Kralj in ravnateljica Dragica Vidmar

Dostopnost