Skoči na glavno vsebino

V torek, 23. 11. 2021 smo v OŠ Dornberk otvorili razstavo likovnih del na temo »Po požaru lahko zagori«. Razstava je nastala kot zaključek likovnega natečaja, ki ga je organiziralo Prostovoljno gasilsko društvo Dornberk in k sodelovanju povabilo tudi naše učence, ki so pridno ustvarjali in nastala so čudovita likovna dela. Na likovnem natečaju so sodelovali otroci iz Vrtca Dornberk in Vrtca Prvačina ter učenci od 1. do 9. razreda OŠ Dornberk in Podružnične šole v Prvačini.

Na žalost je bilo odprtje razstave zaradi znanih zdravstvenih pogojev omejeno in ni bilo tradicionalnih podelitev nagrad. Kljub temu so gasilci najboljše likovne izdelke nagradili. Na dan otvoritve so nas obiskali na naši šoli v Dornberku, na Podružnični šoli v Prvačini in v obeh vrtcih, kjer so se sprehodili od razreda do razreda in nagrajencem podelili lepe nagrade. Nagrajeni učenci so bili:

Patrik Pavlica, skupina Rdeči baloni iz vrtca Dornberk;

Vita Klara Kavčič, 1.a OŠ Dornberk;  

Aleks Rojc, 2.a OŠ Dornberk; 

Ema Ilić, 3.a OŠ Dornberk;

Veronika Bole, 4.a OŠ Dornberk;

Meta Gabrijelčič, 5.bOŠ Dornberk; 

Živa Kverh, 6.b OŠ Dornberk;

Katarina Juh, 7.a OŠ Dornberk; 

Tija Poberaj Remec, Diana Černilogar in Maša Cotič, 8.b OŠ Dornberk – skupinska izdelek;

Aneja Juretič, 9.a OŠ Dornberk;

Skupina Mavrica, Vrtec Prvačina – skupinski izdelek;

Eva Gjoshevska, 1.a Podružnična šola Prvačina;

Lana Poliska, 4.b Podružnična šola Prvačina ter 

učenci 2.b razreda Podružnična šola Prvačina za skupinsko delo.

Vsem nagrajencem iskrene čestitke!

Dostopnost