Skoči na glavno vsebino

Na naši šoli smo se letos prvič odločili, da se soočimo z logično pošastjo. Seveda s tisto, ki obožuje sudoku, futošiki, gobeline, resnične in neresnične izjave ter druge podobne naloge, pri katerih se nam še posebej kravžljajo naši možgančki.

Na šolskem tekmovanju se je 5. maja teh nalog lotilo kar 48 pogumnih tekmovalcev od 1. do 9. razreda. Na državno raven tekmovanja, ki smo ga na domači šoli organizirali in izvedli 20. maja, se je uvrstilo 12 tekmovalcev:

Enej Žerjal, Patrik Pavlica, Miha Mlečnik, Jaka Baša, Jasna Trivić Furlan, Ana Šinigoj, Patrik Pavlica, Ana Baša, Tiva Šturbej, Živa Kverh, Larisa Benko in Gaja Lozej.

Tisti, ki so se ga udeležili, bodo vsi dobili priznanje, za kar iskreno čestitamo njim in mentorjem. Posebej pa čestitamo Tivi Šturbej za osvojeno srebrno, Gaji Lozej pa za  zasluženo zlato priznanje.

Logična pošast je za letos premagana in že se veselimo, da se še bolje pripravimo na izziv v naslednjem šolskem letu.

Ana Canzutti in Klara Milanič

Dostopnost