Skoči na glavno vsebino

V petek smo lep sončen dan z učenci 1. triade v Dornberku dočakali težko pričakovani športni dan, ki smo ga večinoma preživeli na kolesu.

Učitelj Marko nam je najprej predstavil obvezno opremo vsakega kolesa in poudaril, na kaj moramo pri vožnji paziti, da bo ta čim bolj varna. Učitelj Aljoša nas je z različnimi igricami in nalogami na kolesu pripravil do tega, da smo se znali v veliki množici lepo varno in strpno voziti v krogu, v različnih smereh, si podajati štafetno palico med vožnjo in varno ustavljati kolo. Že smo bili pripravljeni, da se podamo na poligon z različnimi ovirami. Pri tem in pri različnih drugih vajah na kolesu sta nas vodila in nas pod budnimi pogledi naših učiteljic spodbujala prijazna devetošolca Miha in Timotej.

Dan nam je minil hitro in kar je najbolj važno: prijetno, varno in brez vsakih poškodb, tako kot na kolesu mora biti. Najlepša hvala vsem staršem, ki ste poskrbeli za prevoz in odvoz koles.

Dostopnost