Skoči na glavno vsebino

Odzvali smo se povabilu MO Nova Gorica, ki je v okviru letošnjega Evropskega tedna mobilnosti in dneva slovenskega športa pripravila na travniku pred občinsko stavbo pester program. Predstavili so se številni klubi, društva, organizacije, policisti in drugi. Razveselili so nas štirinožni prijatelji, in sicer psi in konji, ki so se nam pustili pobožati. Imeli smo čast srečati tudi našega olimpijskega prvaka kanuista Benjamina Savška, kolega Luko Božiča in odličnega namiznega tenisača Darka Jorgića.

Z učenci od 1. do 3. razreda smo si ogledali pripravljene stojnice, predvsem pa aktivno sodelovali v različnih športnih aktivnostih. Toliko jih je bilo, da nismo imeli časa, da bi se preizkusili prav v vseh, zato se bomo festivala zagotovo udeležili tudi v prihodnje.

Zapisala: Klara Milanič

Dostopnost