Poravnava obveznosti

Spoštovani,

Smo v času vedno večjega brezpapirnega poslovanja, zato vam nudimo več oblik poravnave vaših obveznosti:

• UPN – položnica: na dom prejmete položnico v fizični obliki, ki jo poravnate
  • TRAJNIK: če želite plačevati obveznosti preko trajnika, izpolnite obrazec soglasje za SEPA direktno obremenitev (obrazec v prilogi). UPN položnico prejmete po pošti ali e-položnico po mailu. (potrebno izpolniti pisno izjavo o prejemanju e-položnic na e-naslov prejemnika)
  • E – POLOŽNICA: gre za brezplačno pošiljanje položnic na vaš elektronski naslov. V kolikor želite prejemati položnice na elektronsko pošto, je potrebno podati pisno izjavo, nato pa potrditi e-sporočilo iz UJP-a. Izjava z vsemi navodili je v prilogi, prejmete pa jo tudi v računovodstvu šole.
  • E – POLOŽNICA V SPLETNO BANKO: gre za direktno pošiljanje položnic v vašo spletno banko, vezano na vaš TRR. V kolikor želite takšen način plačevanja, je potrebno podati pisno izjavo. Izjava se nahaja v prilogi, prejmete pa jo tudi v računovodstvu šole.