Skoči na glavno vsebino

Na pobudo Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez in Atletske zveze Slovenijese je tudi naša šola, danes, 10. 4. 2015, udeležila simboličnega teka na 100 metrov.

Učenci in učiteljice razredne stopnje smo se 4. šolsko uro zbrali na šolskem igrišču, kjer je že bila pripravljena tekaška proga.

Učiteljica Maja Rogelja nam je najprej prebrala nagovor našega najuspešnejšega atleta, olimpijskega zmagovalca Primoža Kozmusa. Učenci so že nestrpno čakali, kdaj se bo tek pričel. Prvi so na progo stopili najstarejši učenci in tako so se za njimi razvrstili še vsi tekači ostalih razredov. Navijači smo bili glasni. Aplavz smo podarili vsem – tako hitrejšim, kot tudi počasnejšim.

Učenci so bili nad izvedenim dogodkom navdušeni. Prijetno utrujeni od teka in spomladanskega sonca smo se vrnili nazaj v šolo.

Zapisala: Saša Mihelj

Dostopnost