Simbioza zopet povezuje generacije. Tudi pri nas. Ponovno smo se namreč priključili akciji Simbioza giba, ki poteka v tednu med 21. in 27. septembrom. Tokrat pod geslom Gibanje je življenje in življenje je gibanje! Skozi cel teden se bodo v Vrtcu Dornberk in Vrtcu Prvačina odvijale različne dejavnosti (dopoldan in popoldan). Jutri (torek, 22. 9.) pripravljamo medgeneracijski pohod, na katerem se bodo vrtčevskim otrokom, njihovim staršem in starim staršem pridružili tudi vrstniki in njihovi starši ter učitelji iz podružnične šole ter učenci 1. do 3. razreda matične šole.

Pridružite se nam in skupaj z nami širite sporočilo o zdravem načinu življenja ter krepitvi zavesti o pomenu dnevnega gibnja za zdravje človeka in kvalitetnejše življenjsko obdobje.

NAČRTOVANI DOGODKI:

V TOREK, 22.9.2015, OB 9.30 BO ORGANIZIRAN MEDGENERACIJSKI POHOD OTROK, STARŠEV IN STARIH STARŠEV  (DOBIMO SE PRED VRTCEM)

V SREDO, 23.9.2015 BO V ŠOLSKI TELOVADNICI OZ. AVLI VRTCA PO SPODNJEM RAZPOREDU ORGANIZIRANA MEDGENERACIJSKA VADBA POD VODSTVOM ŠPORTNIH UČITELJEV:

Zeleni baloni se ob 9.30 zberejo v avli vrtca

Rumeni baloni se ob 10.15 zberejo v avli vrtca

Modri baloni se ob 9.30 zberejo v šolski telovadnici

Rdeči baloni se ob 10.00 zberejo v šolski telovadnici

Oranžni baloni se ob 10.30 zberejo v šolski telovadnici

V ČETRTEK, 24.9.2015 BO V VRTCU DORNBERK POTEKALO ISKANJE SKRITEGA ZAKLADA (PRIČETEK OB 10.00)

POLEG DOPOLDANSKIH DEJAVNOSTI ORGANIZIRAMO TUDI POPOLDANSKA DRUŽENJA, IN SICER:

* V TOREK, 22.9.2015, OB 16.00 URICA GIBALNE ABECEDE V ŠOLSKI TELOVADNICI

* V ČETRTEK, 24.9.2015, OB 16.00 BO RAVNO TAKO V ŠOLSKI TELOVADNICI POTEKALA PLESNA DELAVNICA POD VODSTVOM GOSPE TATIANE ČERNILOGAR