Skoči na glavno vsebino

Si lahko predstavljate učilnico, v kateri se učite in povezujete z učenci po celem svet? Učilnico, ki nam omogoča, da spoznamo vrstnike v drugih državah ali celo na drugih celinah? Učilnico, v kateri pa se kljub oddaljenosti učimo o temah, ki so nam skupne in nas povezujejo. Tako učenje na daljavo nam omogoča Global Teenager Project – mednarodni projekt, v katerem preko učnih krogov širimo znanje in vedenje, postavljamo raziskovalna vprašanja in nanje odgovarjamo, se spoznavamo in se (glede na to, da poteka projekt v angleščini) tudi učimo angleščine. Pravkar poteka 1. korak oziroma učni krog, v katerem se šole, ki smo v projekt vstopile, predstavljamo. Poleg naše šole (edine v Sloveniji) so v GTP še šole iz Bangladeša, Makedonije, Romunije, Madžarske in Ukrajine.

Naše delo lahko spremljate na spodnji povezavi:

https://gtplctechnologysept2015.pbworks.com/w/page/100776094/FrontPage

Kako smo predstavili našo državo, kraj, šolo in sebe,  si lahko ogledate tukaj:

https://gtplctechnologysept2015.pbworks.com/w/page/101089510/te10%2C%20Osnovna%20%C5%A1ola%20Dornberk%2C%20Slovenia%2C%20Petra%20Gabriel

Pa še naš predstavitveni film:

Dostopnost