Novo leto … Bel nepopisan list.

Pobarvaj ga s sanjami,

posuj z ljubeznijo,

popiši z neverjetnimi dosežki

in okrasi s čudeži.

December nam s svojo čarobnostjo vedno seže do srca in duše. Prinaša pričakovanje nečesa lepega, pravljičnega. Je čas, ko si izrekamo prijazne besede, si podajamo roke in si voščimo vse najlepše.

Da bo letošnji december še čarobnejši, Vas  vabimo na

dobrodelno prireditev, ki bo v četrtek, 10. 12. 2015, ob 18. uri v avli šole.

Na prazničnem bazarju, ki bo spremljal prireditev, si boste lahko izbrali praznične vizitke, ki so jih kar mesec dni izdelovali otroci v vrtcu in učenci šole.

Vaš prostovoljni prispevek bo namenjen šolskemu skladu.

*******

Učenci, ki pojejo pri MPZ, začnejo z vajo ob 17.15.

Učenci, ki pojejo pri OPZ (1.-5. razred) začnejo z vajo ob 17.30.

Ostali učenci od 1. – 5. razreda pridejo na prireditev najkasneje ob 17.50 (in poiščejo svojo razredničarko).

Učenci plesalci in vsi učenci, ki pomagajo na prireditvi,  se o času svojega prihoda posebej dogovorijo z učitelji mentorji. Učenci od 6.- 9. razreda se o času prihoda dogovorijo s svojimi razredniki.

Na prireditvi  bo nastopal tudi otroški zborček Vrtca Dornberk.Otrok naj ima oblečeno belo oz. modro majico. Prosimo Vas, da po končani točki otroka prevzamete na deseni strani avle (pri kuhinji).

Starši, prosimo, da poskrbite za pravočasen prihod Vašega otroka.

********

Zaradi pomanjkanja parkirnega prostora (igrišče zaradi gradnje telovadnice ni primerno za parkiranje), Vas naprošamo, da se do šole odpravite peš.

HVALA ZA RAZUMEVANJE!

Želje! Majhne, velike, skromne, nenavadne, čisto običajne, zame in zate, za mamo in tata …

Naj se vse nam izpolnijo, vse, do zadnje pike!

PRIJAZNO VABLJENI!

VABILO NA DOBRODELNO PRIREDITEV