Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu prvošolci sodelujemo v projektu Naša mala knjižnica. Na začetku leta smo si v razredu ustvarili pravo malo knjižnico, v katero so učenci prinašali knjige iz knjižnice ali od doma. Zelo radi prebiramo izbrane knjige in ob njih radi ustvarjamo, rišemo ali izpolnjujemo ustvarjalnik. Že v začetku leta smo se prijavili tudi na natečaj Naj bralni kotiček in Izmenjava knjižnega junaka. Najbolj všeč nam je bila knjiga Groznovilca v hudi hosti. Zato smo tudi izdelali junakinjo, ki smo jo skupaj z našim zvezkom poslali na OŠ Prebold v 2.a razred. Tudi učenci iz Prebolda so nam poslali njihovo groznovilco in njen izgubljeni dnevnik. Učenci groznovilco in dnevnik nosijo domov in s pomočjo staršev zapišejo, kaj vse je lepega doživela groznovilca v Dornbeku in okoliških krajih.

OŠ Dornberk, 1.a razred

Dostopnost