Spoštovani starši!
Sporočam vam, da bo zaradi prijavljenega večjega števila otrok obratoval vrtec v Dornberku.
Vaši otroci bodo razporejeni v 4 skupine po starosti. Pri Zelenih balončkih (prva vrata na levi) bodo najmlajši, pri Rumenih (naslednja vrata) bo še ena jaslična skupina, pri Modrih (še naslednja vrata) kombinirana skupina 1. in 2. starostnega obdobja, pri Rdečih (zadnja vrata, desno) pa otroci iz 2. starostnega obdobja. Natančen razpored vam bodo dale vzgojiteljice v ponedeljek zjutraj. Prav tako bodo za vaše otroke vnaprej pripravljeni obešalniki oz. garderobe. Otrok naj poišče svoj znak oz. svoje ime in tam odloži vse potrebno. Otroke iz Prvačine naprošamo, da s seboj prinesejo copate, v katerih bodo obuti v igralnicah.

Lep pozdrav!