Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 7. 4. 2016, smo v šolski knjižnici zaključili z letošnjo Bralno značko. Obiskala nas je pisateljica, pesnica in glasbenika Cvetka Bevc. Učencem razredne stopnje je odigrala zgodbo Pesem za vilo, se dotaknila zgodbic iz knjige Veverica Mica in druge pravljice iz zelenega gozda ter zelo zanimive slikanice Kokoška Slavica/Petelin Vladimir. Za učence predmetne stopnje je literarna ustvarjalka odigrala literarni lik najstnice Petje iz romana Desetka, predstavila jim je tudi Prigode Špelce Žvekič.  Na koncu našega druženja je vse učence nagovorila, naj še naprej pridno berejo, naj bodo radovedni in ustvarjalni.

Učenci Ema Furlan, Adam Zorn, Edita Vukotić Čebron, Laura Kavčič ter Dana Rejc so prejeli spominsko priznanje za 9-letno zvestobo knjigi.  Vsem iskreno čestitamo!

Knjižničarka

Dostopnost