Skoči na glavno vsebino

V torek, 31. 5. 2016, se je pet naših učencev, DANA REJC, LAURA KAVČIČ, EMA FURLAN, EDITA ČEBRON VUKOTIĆ in ADAM ZORN,  ki so pridno prebirali knjige vseh devet let osnovne šole in tako prejeli naziv Zlati bralec/Zlata bralka, udeležilo osrednje  prireditve ob zaključku bralnega leta v Ljubljani. Prijetno literarno in glasbeno prireditev so popestrili književniki Marijana Moškrič, Marko Kravos in Feri Lainšček, s humornimi povezovanjem pa je številne mlade bralce nasmejal Boštjan Gorenc Pižama. Sprehod po stari Ljubljani je žal onemogočil dež, ki pa dobre volje ni mogel odgnati.

Vsak zlati bralcec bo letos prejel darilno knjigo, in sicer  ALBUM 14/15/16, zbirko štirinajstih slovenskih avtorjev.                                                   

                                                     Dragi mladi bralci, vsa šola sije od vašega zlata!

Mentorica: Irena Humar Kobal

Dostopnost