Skoči na glavno vsebino

V teh dneh, ko se počasi bližamo koncu šolskega leta, se je od osnovnošolskih klopi poslovila generacija 2001.

PREDAJA KLJUČA

V torek, 14. junija, so devetošolci simbolično predali ključ svojim naslednikom. Seveda pa vse ni šlo kar tako enostavno, kajti za ključ so se osmošolci morali potruditi in si ga prislužiti, ob čemer so spoznali, da biti glaven na šoli ni vedno enostavno, včasih si ob tem lahko celo moker ali te bolijo kolena. Osmošolci  so odhajajočim vrstnikom pripravili nekaj poslovilnih besed in  jim predali darilca presenečenja. Ves “ceremonial” se je zaključil z nepogrešljivim zažigom cveka.

VALETA

Zvečer (istega dne) pa so se skupaj s starši in učitelji še zadnjič poveselili na valeti. Pripravili so prisrčen in zanimiv večer, poln plesa in zabave.

SREČNO GENERACIJA 2001!

Zapisala: Irena Humar Kobal

Dostopnost