Skoči na glavno vsebino

TOREK, 4. 10. 2016

Zbudili smo v turobno in mrzlo jutro. Sledil je jutranji tek okoli doma. Ena skupina je šla kolesarit druga pa na pohod po naravoslovni poti do Zelških jam. V Zelških jamah smo okrasili most podobno kot Spar.  In si na stenah jam ogledali batmana. Pardon netopirja. Vmes smo imeli debato o gradbincih, vodnem kolesu, jelkah in smrekah, posebni efektih in zmajih. Slike še sledijo. Sedaj bomo pa malo stezosledili.

SREDA, 5. 10. 2016

Tako pa mi gledamo Odiseja. Malo sicer kršimo pravila o nočnem spanju. Zadnja slika je ko je danes zjutraj Leon praznoval rojstni dan. Zvečer bo pa še torta.
ČETRTEK, 6. 10. 2016
Zbudili smo se sicer v mrzlih -2,5 Celzije in slano naokoli. Smo pa imeli pa redko možnost in se sprehodili pod Velikim naravnim mostom, ker je suša in je Rak presahnil.
POZDRAVČEK VSEM 🙂
Dostopnost