Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 23. 3. 2017, smo si Maja Prijević,  Beti Polanec, Žiga Pavlica in Rene Besednjak v Planici ogledali skoke.

Menda je Planico tisti dan obiskalo 15.000 ljudi. Pred marketom v Dornberku je nas in učence OŠ Branika pobral avtobus ob 6.10 zjutraj. Na avtobusu smo prejeli vstopnice, obrazne nalepke in bone za topli obrok. V Planico smo prispeli okrog 9.00 ure. Sprva je deževalo, čez nekaj časa pa je posijalo sonce. Potem, ko smo se najedli,  smo si ogledali uradni trening. Med odmorom pred kvalifikacijami ni bilo nikomur dolgčas. Animirali so nas z različnimi ‘dejavnostmi’, lahko  smo peli, ploskali, skakali, tribune so tekmovale, katere so glasnejše ipd. Med kvalifikacijami smo dobili veliko kartic z podpisi skakalcev. Ob 12.00 je sledil koncert na katerem je pel repar Zlatko. Imeli smo tudi priložnost narediti ‘selfie’ z predsednikom države, Borutom Pahorjem. Okrog 14.00 smo se odpravili proti domu.

Imeli smo se super in za nami sta še ena prelepa izkušnja in spomin na deveti razred.

Zapisala Maja Prijević, 9. a

Dostopnost