Sedmošolci, ki obiskujejo izbirni predmet Likovno snovanje, so z oblikovanjem plakatov na temo problematike otroškega dela po svetu sodelovali na državnem likovnem natečaju projekta Muzej v malem.

Oblikovali so dva plakata in kar z obema navdušili strokovno žirijo.

1. mesto so si prislužili Eli Pavlica, Laura Klinec, Nika Trček in Neja Budihna,
3. mesto pa Marija Tratnik, Jan Gruden, Leon Mermolja in Rebeka Zorn.
V četrtek, 23. 3. 2017, so se predstavniki sedmošolcev v spremstvu razrednika udeležili slavnostne podelitve priznanj in nagrad v Ljubljani.

Za dosežke vsem iskreno čestitamo!

Več informacij o projektu, natečaju, ter razstavi plakatov lahko pridobite na spletni strani organizatorjev.

Mentorica: Anuša Blažko

Razstavo si lahko ogledate vse do 25. maja 2017. Igrana vodstva pa pripravljamo še 22. 4., 6. 5. in 20. 5. ob 16h.

V spodnji galeriji si lahko ogledate še nekaj fotografij, nastalih ob otvoritvi.

foto: MGML/Andrej Peunik