Dragi učenci, spoštovani starši!

Po šolskem koledarju je za šol. l. 2017/18 predvidena ena delovna sobota. Za našo šolo bo to sobota, 23. septembra 2017.

Že  drugo leto zapored pripravljamo prireditev, ki smo jo poimenovali Festival športa.  Na njej se bodo predstavila različna športna društva, vrhunec dneva pa bo zagotovo prvi dobrodelni tek (in/ali hoja), ki ga pripravljamo z namenom promocije teka med mladimi ter druženjem različnih generacij in interesnih skupin.

Dogodek bo dobrodelne narave, zato vas vabimo, da s simbolično startnino prispevate sredstva za učence naše šole iz socialno ogroženih družin ter za zvišanje standarda vzgoje in izobraževanja, za spodbujanje športne, kulturne in raziskovalne dejavnosti učencev.

Želimo si, da bi ta dan naš kraj preplavili tekači, pohodniki in vsi ljubitelji športa ter narave. Zato vas prisrčno vabimo, da se dogodka udeležite tudi vi in tako s svojo dobro voljo, pozitivnim odnosom do zdravega načina preživljanja prostega časa ter medgeneracijskim druženjem pripomorete k izvedbi športno–dobrodelne sobote.

Na dogodku ste doborodošli prav vsi: mlajši, starejši, dekleta, malčki, fantje, možje, mame, očetje, dedki, babice, bivši učenci, zdajšnji učenci, družine, »ta pravi« tekači, rekreativci, pohodniki, hitrejši, počasnejši … Steza bo primerna in pripravljena prav za vse, lahko jo pretečete v hitrejšem ali prehodite v počasnejšem tempu. Zmagovalec bo pravzaprav vsak, ki bo pretekel (prehodil)  progo.

POTEK DOGODKA

START in ZBIRANJE udeležencev dobrodelnega teka bo med 8.00 in 8.20 na Kampotu.

Tu se vsi udeleženci prijavite in dvignete svojo startno številko.

Po zaključenem teku se bomo skupaj odpravili na igrišče ob Dvorani Čuklja, kjer se bodo predstavljala športna društva. Spoznali boste različne športe, v nekaterih od njih se bo mogoče tudi preizkusiti, poskrbljeno pa bo tudi za vse lačne želodčke.

Dogodek bo predvidoma zaključen do 13. ure.

ŠE NEKAJ ORGANIZACIJSKIH NAPOTKOV

Jutranjega varstva in podaljšanega bivanja ta dan NE BO. Prav tako NE BO šolskega kosila. Vsem   udeležencem BO  namenjen prigrizek.

Kombi bo zjutraj, če bo potrebno, vozil po urniku. Prosimo, da razrednika obvestite o tem, ali vaš otrok potrebuje prevoz.

Avtobus bo zjutraj iz Prvačine (izpred Kulturnega doma) odpeljal ob 8. uri.

V primeru slabega vremena se dogodek prestavi na soboto, 7. oktobra  2017.

PRIDITE IN PRIPELJITE TUDI SVOJE ZNANCE, PRIJATELJE, SORODNIKE! PRIČAKUJEMO VAS!

Kolektiv OŠ Dornberk

PRIDRUŽITE SE NAM NA DOBRODELNEM TEKU