Skoči na glavno vsebino

V soboto, 21. 10. 2017, so se naše mlade pevke, Meta Zorn (5. a), Tija Poberaj Remec (4. b) in Eva Klanjšček (3. b) udeležile izbora finalistov za 2. pevski festival Pojmo (z)godbo, ki ga pripravlja Godbeniška šola Vogrsko.  Izbor je potekal v dvorani ob osnovni šoli na Vogrskem.

Med šest finalistov, ki se bodo predstavili v finalnem večeru, potekal bo v petek, 17. novembra 2017, v dvorani v Bukovici, sta se uvrstili Tija in Meta. Tija je žirijo prepričala s skladbo Milijon in ena slika Klare Jazbec, Meta pa s skladbo All of me Johna Legenda. Vsi mladi pevci so poleg skladbe, ki so jo sami izbrali, morali zapeti še obvezno skladbo Natalije Verboten Na pol poti.

Vsem mladim pevkam čestitamo, Tiji in Meti pa želimo dober glas in veliko pevske sreče tudi v finalu.

Fotografijo s preizbora je posredovala Meta Zorn.

 

 

Dostopnost