Le še teden dni in končno se bomo podali V svet pravljic – tako smo namreč poimenovali dobrodelno prireditev, na katero vas vabimo v četrtek, 30. 11. 2017, ob 18. uri.

Prvi dogodek, povezan z dobrodelno prireditvijo, so bile ustvarjalne delavnice, katerih ste se udeležili v velikem številu, za kar se vam zahvaljujemo.

Na dobrodelni tržnici boste lahko izbirali med različnimi izdelki, voščilnicami in celo koledarjem, ki smo ga posebej oblikovali in natisnili. Veseli bomo vsakega vašega prostovoljnega prispevka, s katerim boste pripevali za učence naše šole iz socialno ogroženih družin ter za zvišanje standarda vzgoje in izobraževanja.

TAKO SO USTVARJALI NA PODRUŽNIČNI ŠOLI:

TUDI DORNBERŠKI PRVOŠOLČKI SO BILI PRIDNI:

V 2. RAZREDU SO IZDELOVALI LOVILCE SANJ: