Tekmovanje iz FIZIKE za STEFANOVO PRIZNANJE

Šolsko tekmovanje je potekalo v torek,  6. 2. 2018. Tekmovala je 1  učenka iz 8. razreda in 13 učencev iz 9. razreda.

Bronasto Stefanovo priznanje so prejeli:

  • Ema Šinigoj (8. razred) 
  • Andrej Fabčič (9. razred)                  
  • Matic Šinigoj (9. razred)                   
  • Črt Saksida (9. razred)
  • Matija Filiputti  (9. razred)

Na področno  tekmovanje, ki je bilo 16. 3. 2018 v OŠ Deskle so se uvrstili:

 Andrej Fabčič 9. b,  Matic Šinigoj 9. b in  Črt Saksida  9. a razreda.

Na tekmovanju so se odlično odrezali, saj so vsi trije  prejeli  srebrno Stefanovo priznanje.

Andrej Fabčič se je uvrstil na prvo mesto,   Črt pa na šesto, tako se bosta še enkrat pomerila z vrstniki na državnem tekmovanju, ki bo potekalo  na OŠ Frana Erjavca v Novi Gorici , v soboto, 14. 4. 2018.

ČESTITKE VSEM  DOBITNIKOM PRIZNANJ , Andreju  in Črtu  pa veliko sreče. na državni ravni.

Mentorica: Zdravka Pavlin

          MATEMATIČNO TEKMOVANJE  – MATEMATIČNI KENGURU

Tekmovanje je potekalo v četrtek,  15. 3. 2018. Tekmovalo je 135 učencev.

Bronasto Vegovo priznanje so prejeli naslednji učenci:

  1. razred:  Luka Dužič, Filip Čobal, Tais Mrevlje,  Neža Saksida, Mia Šonc Žorž, Lucas Šuligoj Bakić, Evan Zorn, Nastasija Despotovi, Jaka Gnezda Strosar, Mari Hladnik, Lan Juretič, Dominik Kavčič, Maj Lozej, Tevž Pelicon, Nina Plahuta
  1. razred: Anea Zorn, Julija Skomina, Tine Baša, Jan Čotar,  Živa Kverh,  Maša Poberaj Remec, Tine Saksida,    Hana Šinigoj, Ema Vodopivec 
  1. razred:  Gal Juretič, Marko Begović, Nejc Gabrijelčič, Zoja Harej, Marjana Lisjak, Liana Vodopivec, Lukas Orlič         
  1. razred:  Martin Mihelj, Sara Harej, Janez Fabčič, Teja Cotič, Miran Grgič, Ela Vodopivec, Asja  Vodopivec
  1. razred: Aneja Juretič, Maruša Samec, Robert Timothy Reja, Tine Čotar 
  1. razred: David Petrović, Eva Rojc, Hana Harej
  1. razred: Ciril Fabčič    
  1. razred: Ema Šinigoj
  1. razred: Andrej Fabčič, Lovro Saksida, Črt Saksida, Matic Šinigoj, Miha Harej  in Nace Pavlica  

Na državno tekmovanje, ki bo 21. 4. 2018 v OŠ Dobravlje so se uvrstili:

 Aneja Juretič  5.a,  Ciril Fabčič  7. a, Andrej Fabčič  9. b,  Lovro Saksida  9. a, Črt Saksida  9. a in Matic Šinigoj  9. b.

ČESTITKE VSEM  DOBITNIKOM PRIZNANJ in mentoricam:

Nataši Šinigoj, Mateji Hočevar, Klari Milanič,  Moniki Mihelj Kalin , Saši Mihelj, , Ingrid Jug, Adrijani Čermelj, Aniti Velikonja, Eleni Bolje, Andrejki Turšič, Zdravki Pavlin in Ljubici Komel.

Učencem, ki bodo tekmovali na državni ravni pa veliko sreče.

Organizatorka tekmovanja: Zdravka Pavlin